Állásajánlatok

Projektvezető

Hűtéstechnikai projektmegoldásokkal foglalkozó partnercégünk keres

kollégát csongrádi telephelyére

A pozícióhoz tartozó feladatkörök:

  • Külföldi partnerekkel, beszállítókkal, dániai fejlesztő részleggel és végfelhasználókkal (pl. hotelek, vendéglátó egységek) való kapcsolattartás
  • Együttműködés a társterületekkel, gyártó üzemmel napi szinten
  • Logisztikai feladatok ellátása
  • Fejlesztőmérnöki csapat irányítása, akik az alábbi feladatköröket látják el:
    • Új hűtőkészülékek fejlesztése vevői adatok alapján
    • Meglévő termékek karbantartásának dokumentációja, gyártás támogatása - terméktámogatás a prototípus fázistól a sorozatgyártásig
    • Vevői találkozókon való részvétel
    • Műszaki rajzok készítése
    • Tesztek támogatása (hűtésteszt, mechanikai tesztek)
    • Minőségi kritériumok meghatározása, dokumentáció elkészítése közösen a minőségirányítási osztállyal

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Fejlesztési projektmunkák vezetésében szerzett, minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • 3D-s tervezőprogramok valamelyikének magabiztos ismerete (Solid Works, AutoCAD, Inventor, Adapta, PDM)
  • Gyors tanulásra való képesség, gördülékeny és önálló problémamegoldás

Előnyt jelent:

  • Autóipari, hűtőgép és/vagy háztartásigép tervezési, fejlesztési, gyártási ismeretek
  • Műanyag (fröccsöntött, vákuumformázott és extrudált alkatrész tervezés) és fémlemez technológiai ismerete
  • Kommunikációs és prezentációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Proaktív, csapatjátékos attitűd

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetési csomag, cafeteria
  • Bejárási támogatás (Autóval való közlekedés esetén saját gépkocsi és érvényes autóvezetői engedély szükséges.)
  • Lakhatási (albérlet-, és/vagy lakás-) támogatás
  • Továbbképzési támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatal, összetartó csapat
  • Belföldi és nemzetközi projektekben való részvétel lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

angol felsőfokú végzettség mérnök

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 942 1464 • +36 20 941 4614
info@workplus.consulting

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben