Állásajánlatok

Mérnök - értékesítő

Ipari csatlakozástechnika és automatizálás terén mértékadó, innovatív, dinamikusan fejlődő, multinacionális partnerünk magyarországi leányvállalata számára keresünk a Budapest-Pest megyei régióba

munkatársat budaörsi telephelyére

A munkakörrel járó feladatok:

  • Üzletfejlesztés, új üzleti partnerek, projektek felkutatása
  • Teljes termékpaletta értékesítése a felelősségébe tartozó felhasználói körben földrajzi területi hatállyal, vagy meghatározott ipari szegmensben
  • Műszaki terméktámogatás, szaktanácsadás
  • Személyes tárgyalások eredményeképpen árajánlat adása partnerei számára
  • Elküldött ajánlatok feldolgozása, folyamatos lekövetése, az ügyfél teljes beszerzési ciklusában (3 nap-3 hét-3 hónap)
  • After sales tevékenység partnerei körében (termék támogatás szervezése, applikációs mérnök bevonása), projektkövetés
  • Partnerei körében marketing tevékenység végzése (akciók ajánlása, konferencia meghívások, esemény meghívások stb)
  • CRM adatbázis folyamatos vezetése
  • Piaci információk gyűjtése partnerekről, versenytársakról, árakról, termékekről, pillanatnyi és jövőbeli trendekről
  • Aktív résztvevője a sales stratégia követésének, megvalósításának, új piacok feltárásának
  • Egyéb sales / marketing feladatok végrehajtása

A cég két pozíciót hirdet: villamosmérnöki végzettséggel rendelkező, illetve más, nem mérnöki végzettségű jelöltek jelentkezését is várják.

Mindkét munkakörben az alábbi elvárásokat támasztják:

  • Felsőfokú diploma, műszaki érdeklődés, affinitás
  • Ipari területen megszerzett értékesítési, üzletfejlesztési tapasztalat (villamos terület előny)
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség, meggyőző erő
  • Sales kvalitások
  • Nyitottság, fogékonyság, gyors felfogóképesség, tanulókészség
  • Nagyfokú önállóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Aktív angol nyelvtudás

A cég kifejezetten junior jelöltek jelentkezését várja, akiknek szakmai tapasztalata nem haladja meg az 5 évet.

Előnyt jelent:

  • Német nyelvismeret

Amit nyújtanak:

  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Ösztönző, sikerorientált bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
  • Nemzetközi háttér, családias légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk:

angol mérnök villamosmérnök Ipar Budapest-Pest megyei régió Budaörs

Értesüljön időben a Workplus-sal kapcsolatos újdonságokról

Kapcsolat

Workplus Hungary Kft.

Workplus Locations: Budapest, London, Miami

+36 20 942 1464 • +36 20 941 4614
info@workplus.consulting

Rólunk

Cégünk a Workplus Hungary Kft. 1989 óta dolgozik a magyar és nemzetközi munkaerő piacon. Tapasztalatunkkal és hozzáértésünkkel minden bizonnyal az Önök cégének is hasznos partnere lehetünk.
Bővebben